O nas

Tworzymy strony internetowe, sklepy oraz różnego rodzaju oprogramowanie internetowe od 2008 roku. Jesteśmy zespołem kreatywnych osób, bogatych w wiedzę i doświadczenie. W naszej pracy opieramy się na doświadczeniu zdobytym przy współpracy z Klientami z Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Niemiec. Oferowane przez nas usługi dopasowane są do indywidualnych wymagań każdego Klienta.

Wszystkie nasze działania opierają się na przemyślanych i sprawdzonych rozwiązaniach. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu mamy 100% pewność, iż Klient otrzyma produkt, który spełnia jego oczekiwania. W trosce o wysoką jakość świadczonych przez nas usług ciągle rozwijamy zaplecze techniczne oraz sukcesywnie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest prężność, dynamiczność i skuteczność w działaniu oraz zapewnienie naszym Klientom wymiernych korzyści ze świadczonych przez nas usług.

Oferujemy strony internetowe, sklepy internetowe, gry przeglądarkowe, aplikacje internetowe oparte o nasz autorski system CMS. Tworzymy aplikacje mobilne dla systemów Android i iOS. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron i serwisów internetowych oraz prowadzeniem kampanii Google Adwords.

Tworzone przez nas oprogramowanie jest zgodne z najnowszymi, obowiązującymi standardami. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby nasze produkty działały prawidłowo, były zoptymalizowane pod względem wydajnościowym, a także były dobrze pozycjonowane przez wyszukiwarki internetowe (np. Google).
Zapraszamy do współpracy.

Projektujemy pod CIEBIE - nie pod SIEBIE!

W przeciwieństwie do innych firm nie sprzedajemy gotowych rozwiązań!
Oferowane przez nas usługi dopasowane są do indywidualnych wymagań każdego Klienta.

Wysoka jakość usług

W trosce o wysoką jakość świadczonych przez nas usług ciągle rozwijamy zaplecze techniczne. Sukcesywnie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest prężność, dynamiczność i skuteczność w działaniu oraz zapewnienie naszym Klientom wymiernych korzyści ze świadczonych przez nas usług.

100% Przemyślane rozwiązania

Wszystkie nasze działania opierają się na przemyślanych i sprawdzonych rozwiązaniach. Dzięki naszemu podejściu mamy 100% pewność, iż Klient otrzyma produkt, który spełnia jego oczekiwania.